Blog nejen o Letné a nejen o kolečkových bruslích

Hlavní menu

Náhodný obrázek

Hledání


Přihlášení


Jméno:

Heslo:

Kdo tu dnes byl ?

Kategorie

RSS Export

Info

Odkazy


 

TiK 14.11.2008 [16:52] Agressiv 

Skatepark Tyršův vrch

Tedy skatepark – spíše betonová dráha s několika překážkami:

Jak se tam dostanu ?

Tramvají 11 do stanice Pod Jezerkou, přejít ulici a přes park na vrchol blízkého kopce. Asfalt tam sic je, ale do prudkeho kopce se nejede moc dobře. Cestou zpátky nepotěší závora :)

Co mohu čekat ?

  • Malá skatepark či spíše okruh s překážkami.

  • malý grindbox

  • rail

  • čtvrt pyramida

  • tři vlny

  • větší grindbox

Trochu podrobněji: z nádherně hladkého betonu je postaven zhruba padesátimetrový okruh. Začíná malým (30-40cm na výšku) betonovým grindboxem s kovovou hranou. Pokračuje na lehkém zvýšení rail lehce do zatáčky. Po něm je tam čtvrt pyramida a za ní tři teréni vlny. Velká a dvě menší. Za nimi je druhý grindbox – tentokrát do kopce. Z cca 30cm do cca 60cm. A to je celé. Spojka mezi začátkem a koncem je opět jen hladký beton

Jsem prilis sexy na zadani alternativniho textu ;)  Jsem prilis sexy na zadani alternativniho textu ;)  Jsem prilis sexy na zadani alternativniho textu ;)

Jak se jezdí?

Není to špatné, ale... ale je to spíše pro skejty. Na brusle jsou překážky zbytečně malé a teréní vlny příliš krátké a prudké. I když s trochou stěstí na nich lze popoletět a neskončit v křoví, které je kolem dráhy.

Závěr

Být to dostupnější či blízko jiného skateparku, bylo by to příjemné zpestření. Strašnice či Vyšehrad jsou poměrně daleko a v okolí (pokud vím) nic není, takže nezbývá, než podniknout delší cestu, po které ale může přijít zklamaní že „to je všechno?“.

Na první seznámení s tím, že se nemusí bruslit jen na rovině je ale tento skatepark tak akorát.

Jsem prilis sexy na zadani alternativniho textu ;) Jsem prilis sexy na zadani alternativniho textu ;)

Tagy: skatepark, Tyršův vrch,  |  Hodnoceni:  /    Dobré |  Komentáře: 0 | 

Komentáře:


Zatím žádný komentář - buďte první
 
 

Přidat komentář:

Jméno:
E-mail Podpora Gravataru a cache dle Dgx
Text:
 

Kontrolní otázka (ochrana proti automatickému vkládání reklamních příspěvků):

Jaký je součin sedmi a osmi ?  

 

Nutné je vyplnit Jméno a text příspěvku. Nejsou povoleny jakékoliv HTML znacky.

Ve zkratce: čtenářský komentář se bude smazán, jestliže bude obsahovat: nadávky, osobní útoky na autora či ostatní komentátory, neucelenost logiky, příliš gramatických chyb, nedostatek konkrétních argumentů k tématu, obecné stížnosti na www.brusle.info, opakovaní stejných argumentů, falešné jméno nebo emailovou adresu pro potvrzení komentáře, VÝKRIK prostřednictvím velkých písmen, nepodložené argumenty a nepravdy, příliš dlouhé příspěvky, a obecně i příspěvky, které k diskuzi nepřidají nic nového.